Katalóg výrobkov GEBERIT online
    Katalóg výrobkov GEBERIT (pdf)
    Katalóg náhradných dielov GEBERIT

    Sanitárne systémy GEBERIT
    Pripojenia zariadení GEBERIT
    Zásobovacie systémy GEBERIT -
Nová generácia technológie lisovaných spojov
    Kanalizačné systémy GEBERIT
    Geberit AquaClean -
Toaleta, ktorá Vás čistí vodou

                 

Od založenia firmy Geberit v roku 1874 sa stalo meno firmy synonymom kvality, jednoduchej montáže a technickej dokonalosti.
Rúrky a tvarovky zásobovacích systémov Geberit sa uplatnia pri každom type inštalácie na každom mieste - od zásobovania vodou alebo plynom v domácnosti až po kompexné priemyselné objekty. nezáleží na tom ako a kde - technológia lisovaných spojov zaručuje vždy spoľahlivé spojenie.


TECHNOLÓGIA LISOVANÝCH SPOJOV
Spoje sú vytvárané deformáciou materiálu. Tam, kde sa kedysi skrutkovalo, zváralo a spájkovalo, vznikajú dnes pomocou systémov spojov Geberit v krátkom čase spoľahlivé rúrové spoje. Je to rýchla, bezpečná a čistá alternatíva k bežným spôsobom inštalácie.
Lisované fitingy, systémové rúry a lisovacie náradie sú optimálne zosúladené a zaručujú čisté, pevné a bezpečné lisované spoje. Nezalisované spoje sú pri tlakovej skúške viditeľne netesné. Preto sa môžete spoľahnúť, že odvediete bezchybnú prácu.

                                     

MEPLA
Rúry Geberit Mepla sú spojením kvalitného plastu a hliníka. Sú odolné, majú dlhú životnosť a ich použitie je jednoduché. Výhody: nízka hmotnosť, pevnosť, odolnosť voči vysokým teplotám, odolnosť voči korózii, priemery od 16 do 75 mm. Použite: rozvody studenej, teplej vody, kúrenie, chladnie, rozvody stlačeného vzduchu.

                                      

MAPRESS uhlíková oceľ
Systém lisovanýxh spojov Geberit z uhlíkovej ocele je komfortným riešením pre inštaláciu rúrových systémov pre kúrenie, chladiace systémy a tlakové rozvody. Systémové rozvody z uhlíkovje ocele sú dostupné do priemeru 54 mm so záladným náterom a polypropénovým opláštením, ktoré chránia potrubie pred vonkajšou koróziou. Fitingy Geberit z uhlíkovej ocele sú označené červenou farbou a sú tak ľahko rozoznateľné od fitingou z ušlachtilej ocele.  Výhody: odolnosť voči vysokým teplotám, nehorľavosť, priemery od 12 do 108 mm.

                                      

MAPRESS ušlachtilá oceľ
Je určený pre rúrové rozvody s požiadavkami na najvyššiu hygienu, vysoký tlak, alebo vysokú teplotu. Ďalšou oblasťou použitia sú objekty s veľkými dimenziami potrubia, chemický priemysel, kde sa vyžaduje bezpečná preprava agresívnych chemikálií a samozrejem aj obytné domy, v ktorých sa vyžaduje použitie iba tých najlepších materiálov bez akýchkoľvek kompromisov.   Výhody: nehrdzavejúci materiál, extrémna pevnosť, priemery od 12 do 108 mm.
 
                                      

MAPRESS meď
Je cenovo výhodnou alternatívou k vysoko kvalitnej a všestrannej ušlachtilej oceli a flexibilnému systému Mepla. Oproti tradičnému spájaniu medených rúr poskytuje výhodu spájania lisovaním a uľahčuje tak inštaláciu napríklad pri renováciách. Priemery od 12 do 54 mm.

                                     

Sanitárne systémy
Produkty sanitárnych systémov dodávame v kompletnom sortimente. Patria sem inštalačné
systémy, splachovacie systémy, systémy pre verejné budovy a prípojky zariadení.
Osobná hygiena je pomocou splachovacích WCa bezdotykového obsluhovania vo verejných budovách dokonalá. Ovládacie tlačidlá Geberit zvýrazňujú svojim podmanivým dizajnom celkový dojem zo sanitárnych systémov značky GEBERIT.

 Inštalačné systémy
Systémový prístum je ťažiskom všetkých inštalácií Geberit. Na prestenovú montáž WC, pisoárov, umývadiel a iných zariaďovacích predmetov, poskytuje Geberit riešenia pre každú stavebnúp situáciu. Tým získava spotrebiteľ veľkú voľnosť pri uprave kaťdého sanitárneho priestoru či už ide o novostavbu alebo renováciu.

                                                       

Podomietková nádržka Geberit
Prvé podomietkové nádržky Geberit boli nainštalované pred 40 rokmi. Neustálym zdokonaľovaním v každom detaile ponúka firma geberit výrobky, ktoré vyhovujú aj tým najnáročnejším kritériám. 
Dôsledne premyslené detaily spoznáte aj pri samotnej montáži nádržky nakoľko vyrábame nielen extrémne spoľahlivé nádržky, ale pri ich vývoji sa zameriavame na maximálne ujednodušenie samotného procesu montáže. Pri podomietkových splachvacích nádržkách Geberit veľmi rýchlo pocítite odlišnosť.

                                                     

Ovládacie tlačidlá
Funkčná spoľahlivosť a atraktívny dizajn - ovládacie tlačidlá Geberit prepožičajú každej kúpľni zvláštne čaro, bez ohľadu na to či ide o tlačidlo pre dve mnžstvá vody alebo tlačidlo s funtciou štar-stop.
Ovládacie tlačidlá vás presvadčia rozmanitým dizajnom a výberom materiálov. Tvary, materiály, povrchové úpravy a farby vám umožnujú výber ovládacieho tlačidla na realizáciu vašich individuálnych predstáv.

                                                       

Systém Geberit vo verejných priestranstvách - bezdotykové a inteligentné
Tam kde má prístup verejnosť, preberá geberit obsluhu. Návšteva toaliet a pisoárov či umývanie rúk: všetko ide bez dotyku armatúry. Nie je to len mimoriadne pohodlné, ale predovšetkým je to hygienické.

                                                      

Geberit AquaClean
Geberit AquaClean spája prirodzenú očistu s vysloveným komfortom a elegantným dizajnom.
Geberit AquaClean je WC, ktoré sa vracia späť ku zdroju sviežosti a čistoty, k vode. Individuálne regulovaný prúd vody čistí šetrne a príjemne. Použitie je jednoduché a zároveň účinné.
Podľa modelu sú k dispozícii dodatočné funkcie, napríklad oscilačná sprcha , masážna sprcha, teplovzdušný fén alebo diaľkové ovládanie.
Vysoké kritériá kladie Geberit aj na estetický vzhľad. montáž sprchovacích sedadiel je jednoduchá, dajú sa použiť na bežné toalety. Elegancia kompletného zariadenia Geberit AquaClean, či už stojacieho alebo závesného , uchváti aj školené oko dizajnéra.