Firma TROKAN s.r.o. sa zaoberá priamou distribúcou značky Geberit, ale taktiež ponúkame tovar od iných firiem, ktorý sú našimi obchodnými partnermi. Zameriavame sa na priamy predaj v našej prevádzke na Staničnej ulici č.2 v Nitre, nie je však pre nás problém po dohode so zákazníkom poslať tovar aj na dobierku. 

NAŠIM ZÁKAZNÍKOM PONÚKAME
Zapožičanie náradia potrebného pre montáž: lisovacie náradie Geberit Mepla, ohýbačka rúr Geberit Mepla,elektromechanické lisovacie zariadenie ECO 201 Geberit Mapress.

               
                                       


OBCHODNÍ PARTNERI


Buderus je spoločnosť založená v roku 1995. Zaoberajúca sa vykurovacou technikou, medzi ponúkaný sortiment patria: nástenné nízkoteplotné kotle, nástenné kondenzačné kotle, liatinové kotle s atmosferickým spaľovaním, solárna technika, zásobníky TÚV, regulačné systémy, tepelné čerpadlá, kotly na tuhé palivo, elektrokotly, radiátory, krbové vložky, krbové kachle.  


Firma Junkers má dlhoročnú tradíciu na trhu s vykurovacou technikou, položili základ kúreniu plynom. Zo sortimentu vyberáme: nástenné kotle, kondenzačné kotle, zásobníky TÚV, stacionárne plynové kotle, planové prietokové ohrievače, solárne systémy.


Spoločnosť Korad je na slovenskom trhu známa a to svojou ponukou kvalitných panelových radiátorov., ktoré sa priaznivo podieľajú na spotrebe materiálu, prácnosti a investičných nákladov na vykurovacie systémy.

Po 16 rokoch úspechu v Českej a Slovenskej republike patrí firme Protherm viac ako 43% podiel slovenského trhu a exportuje do 24 krajín Európy a Ázie. Ponúka sortimnet európskej kvality za prijateľné ceny v tuzemsku. Ich sortiment tvorí viac ako 150 kotlov na zemný plyn, propán, elektrinu, tuhé palivá a vykurovacie oleje vrátane prípravy teplej vody, zásobníkov a konvektorov.


Spoločnosť Tatramat - ohrievače vody s.r.o. je tradičným slovenským várobcom s bohatou históriou. Sortimentná skladba predstavuje elektrické ohrievače vody, kombinované ohrievače, plynové ohrievače, ohrievače s nepriamym ohrevom a solárne ohrievače v rozsahu 5 až 500 litrov.


Firma Vaillant je nemecký výrobca vykurovacej techniky, ktorý má od roku 1993 zastúpenie aj na Slovensku. Ponuka sortimentu:  kondenzačné kotly, klasické kotly, zásobníkové ohrievače, solárne komponenty, regulačná technika.

Kompletný program firmy Viessmann ponúka progresivne vykurovacie systémy na olej, plyn, solárnu energiu, drevo a teplo z prírody.


JIKA je u nás jedným z najznámejších výrobcov sanitárnej keramiky. Vysokú kvalitu spracovania sanitárnej keramiky JIKA potvrdzujú odborné testy aj dlhoročná záruka. Okrem toho výrobca ponúka rad daľších výhod, ktoré vám zaistia komfortné použitie, jednoduchú inštalaáciu aj údržbu, hygienickú čistotu a úsporu vody.


SOUDAL je belgickým koncernom, ktorý patrí k popredným svetovým producentom stavebnej chémie, obzvlášť v oblasti polyuretánových pien sa radí do svetovej špičky a prostredníctvom výraznej podpory výskumu a najmodernejších technológií sa stáva novátorom a nositeľom mnoho registrovaných ochranných patentov výnimočných vlastností ich výrobkov.